Středa 12. srpen 2020
Svátek má Klára

Litoměřice - Jste tvořiví? Zajímáte se o životní prostředí? Máte nápady, jak omezit vznik a množství odpadu? Přeneste své myšlenky na papír a do videa. Můžete vyhrát výlet pro celou třídu v hodnotě 15 tisíc korun.

Žáci a studenti litoměřických základních a středních škol mají možnost se do konce března zúčastnit soutěže na téma Omezování vzniku odpadů. Město tak pokračuje v kampani #dostbyloplastu.

„Odpadu je stále více. Ale kam s ním? Musí vůbec vznikat? Dá se to změnit? Pomozte tento problém řešit,“ vyzývá Irena Vodičková, koordinátorka Zdravého města Litoměřice a místní Agendy 21, jež společně s Odborem životního prostředí Městského úřadu Litoměřice soutěž vyhlašuje.

Kdo může soutěžit? Účastnit se mohou skupiny žáků 2. stupně základních škol a studentů středních škol a středních odborných učilišť. Návrhy, jak přesvědčit Litoměřičany, aby omezili vznik a množství produkovaného odpadu, zpracují jak ve formě sloganu, plakátu, tak i krátkého videa nejpozději do 31. března 2020. Příspěvky soutěžící odevzdají v kanceláři Zdravého města Litoměřice (Pekařská ulice 2, 2. patro). Každý příspěvek musí být označen kontaktními údaji: škola, třída, jméno zástupce třídy, telefon, email.

Aktuálně

Co se chystá

Lidé

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací