Zdroj: www.litomerice.cz
Co se chystá

Litoměřice - Zapojit se do dění v Litoměřicích, diskutovat s vedením města a vyjádřit svůj názor na témata a oblasti, které se dotýkají nás všech. Takovou možnost nabídne Veřejné fórum, jehož součástí bude také představení nového Strategického plánu rozvoje města Litoměřice. Konat se bude ve středu 1. listopadu od 17 hodin v Kulturním centru. Na místě bude zajištěno také občerstvení.

„Veřejnost dostane prostor vyjádřit se k oblastem, které radnice spravuje nebo je může ovlivnit. Jedná se o veřejnou správu a strategický rozvoj, životní prostředí a energetiku, sociální oblast a zdravotnictví, výchovu a vzdělávání, kulturu, sport a volný čas, dopravu, podnikání, cestovní ruch a bydlení,“ přiblížil koordinátor Zdravého města Litoměřice Petr Leník.

Z výše vyjmenovaných oblastí, jejichž rozvoji se zároveň věnuje také nový strategický plán, následně občané hlasováním vyberou desítku priorit pro vedení města.

Večer zakončí prezentace provozovatele litoměřické výtopny společnosti Energie Holding, která představí trendy v energetice a teplárenství nejen v Česku, ale zejména v oblasti Litoměřic. Zástupci společnosti přítomné seznámí rovněž s její rozvojovou strategií.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru