FOTO AKTUÁLNĚ: U vážné nehody kamionu a dvou aut u Lovosic přistával záchranářský vrtulník
Foto zdroj: HZS Ústeckého kraje
Litoměřice

Litoměřicko - Jednotka hasičů ze stanice Lovosice a jednotka ze stanice Litoměřice vyjely k dopravní nehodě kamionu a dvou osobních aut u Lovosic.

"Hasiči z havarovaného auta vyprostili zraněného člověka a předali jej Zdravotnické záchranné službě. Na místě zasahoval vrtulník Letecké záchranné služby," informují aktuálně hasiči z Ústeckého kraje. "Silnice I/15 mezi Lovosicemi a Terezínem je v důsledku vážné dopravní nehody nákladního a osobního vozidla uzavřena. Provoz je v Terezíně a Lovosicích odkláněn na objízdné trasy," informuje zase Policie ČR.

Tvořte i vy s námi aktuální a pestré zpravodajství pro ostatní čtenáře. Jste svědky aktuálního dění? Máte čerstvé informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 737 058 283, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

foto

1006nehoda

1006nehoda2

1006nehoda4

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru