Pohřešovaná dívka a její dcerka se stále nenašly. Policie má novou stopu
Hledaná dívka. Foto zdroj: Policie ČR
Litoměřice

Ústecký kraj - Policisté stále pátrají po mladistvé dívce, která se i spolu s desetiměsíční dcerkou nevrátila do výchovného ústavu z víkendového pobytu.

Kriminalisté v rámci pátrání po pobytu zjistili, že žena se po odjezdu vlakem z Jirkova na Chomutovsku dne 30. května vyskytovala i s dcerkou poblíž hlavního vlakového nádraží v Ústí nad Labem, kde by se nyní také mohla zdržovat.

Veškeré informace k popisu a totožnosti uvedených osob naleznete na následujícím odkazu (pokud není odkaz aktivní, byla již osoba vypátrána). "V případě, že můžete k výskytu mladé ženy a její dcery podat jakékoliv informace, volejte na linku 158, případně se obraťte na nejbližší oddělení Policie České republiky," uvádí policejní mluvčí Miroslava Glogovská.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru