Ilustrační foto
Litoměřice

Ústecký kraj, Lounsko - Trojici dealerů kokainu a pervitinu obvinili lounští kriminalisté z přečinu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy. Konečnému obvinění předcházela dlouhodobá mravenčí práce, která zajistila dostatek důkazů.

"Muži ve věku 22, 26 a 29 let v průběhu letošního roku na vícero místech v Lounech a blízkém okolí zásobovali drogově závislé osoby kokainem a pervitinem. Ke komunikaci se svými zákazníky používali různé moderní komunikační prostředky, zřejmě v domnění, že se na ně nepřijde. Ale ani to jim nepomohlo a lounským kriminalistům se na lounské drogové scéně podařilo opětovně významně udeřit. Policisté při razii provedli řadu úkonů a prohlídek, při kterých byly nalezeny jak drogy, tak i další věci určené k prodeji drog. Ve vozidle jednoho ze zadržených pak pracovníci celní správy při dopravní kontrole objevili i několik gramů kokainu a metamfetaminu," popsala případ policejní mluvčí Ilona Gazdošová.

V případě odsouzení hrozí trojici dealerů pobyt za zdmi věznice v délce 1 až 5 let.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru