Foto: Policie ČR
Litoměřice

Ústecký kraj, Děčínsko - Policisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po pohřešovaném 52letém muži z Děčínska. Pohřešovaný byl naposledy viděn v pátek 13. října v místě svého bydliště ve Varnsdorfu a poté odešel neznámo kam. Do současné doby se nevrátil a ani o sobě nepodal žádnou zprávu.

Více informací naleznete v odkaze ZDE (pokud je odkaz nefunkční, muž byl vypátrán).

"V případě, že pohřešovaného muže uvidíte nebo víte, kde by se mohl nacházet, kontaktujte policisty  obvodního oddělení Varnsdorf  na tel. čísle 974 441 600 nebo  na lince tísňového volání 158.  Případně se můžete obrátit na jakoukoliv nejbližší policejní služebnu. Děkujeme," uvedla policejní mluvčí Eliška Kubíčková.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru