Foto: Policie ČR
Litoměřice

Ústecký kraj - Policisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po pohřešované 43leté ženě z Děčína. Pohřešovaná byla naposledy spatřena v pátek 13. října v ranních hodinách v místě svého bydliště v Děčíně, kdy sdělila, že jede do Ústí nad Labem. Do současné doby se nevrátila a ani o sobě nepodala žádnou zprávu.

Více informací naleznete v odkaze ZDE (pokud je odkaz nefunkční, žena  byla vypátrána):

"V případě, že pohřešovanou ženu uvidíte nebo víte, kde by se mohla nacházet, kontaktujte policisty obvodního oddělení Děčín – Podmokly na tel. čísle 974 441 100 nebo na lince tísňového volání 158. Případně se můžete obrátit na jakoukoliv nejbližší policejní služebnu. Děkujeme," uvedla policejní mluvčí Eliška Kubíčková.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru