Foto: HZS Ústeckého kraje
Litoměřice

Ctiněves - ve středu 29. listopadu krátce po šesté hodině v podvečer vyjížděli profesionální hasiči ze stanice Litoměřice a Roudnice nad Labem a dobrovolní hasiči obcí Roudnice nad Labem a Horní Beřkovice k požáru rodinného domu v obci Ctiněves na Litoměřicku.

Požár střechy a podkroví hasiči zlikvidovali ve 20:55. K rozebírání střešní konstrukce a vyhledávání skrytých ohnisek požáru byl použit automobilový žebřík. Požárem byl částečně poškozen i zaparkovaný osobní automobil. Příčinou vzniku požáru byl nevhodně uložený žhavý popel v popelnici. Předběžná škoda je odhadována na 2 mil. Kč. Při zásahu nedošlo ke zranění.

Foto: HZS Ústeckého kraje

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru