Foto: Oldřich Hájek
Litoměřice

Ústí nad Labem – Společnost Krajská zdravotní, která je největším poskytovatelem zdravotní péče v Ústeckém kraji, v pondělí odpoledne slavnostně otevírá nový pavilon J v ústecké Masarykově nemocnici.

Jedná se o nově postavenou moderní budovu, do které budou situovány operační sály a lůžka oddělení kardiochirurgie, kardiologie, hrudní chirurgie, Kliniky anesteziologie, perioperační medicíny a jednotky intenzivní péče (KAPIM a JIP), i ambulance jednotlivých oddělení. Jde o nemocniční koncept budovy vycházející z nejnovějších trendů.

"Náš kraj si to zaslouží a budeme investovat dál," uvedl hejtman Ústeckého kraje Jan Schiller.

V nové budově právě probíhá po úvodních proslovech a slavnostním přestřižení pásky komentovaná prohlídka jednotlivých částí pavilonu. Připravujeme videoreportáž.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru