Pondělí 18. leden 2021
Svátek má Vladislav

Litoměřice - Centrum Litoměřic opět bude patřit milovníkům vína, které zde poteče proudem. Hudba, zábava, historická scéna, víno rozlévané do skleniček nesoucích nové logo Litoměřic, žádné plastové kelímky.

Takové má být letošní Vinobraní, které se uskuteční v pátek 20. a v sobotu 21. září. Hlavními hvězdami letošní akce, kterou vyvrcholí týdenní Městské slavnosti, bude oblíbená zpěvačka Ewa Farna a Michal Hrůza.

Hudební program zahájí v pátek Varmužova cimbálová muzika. Na podiu se pak vystřídají například Ivan Hlas Trio nebo Michal Hrůza. Najdete zde i historickou scénu, velkolepé představení ve stylu akrobatů, klaunů, žonglérů, provazochodců s ohňovou show atd. V sobotu se i letos rozezní kostelní zvony a na náměstí vjede král Karel IV. s družinou. „Na programu je vystoupení skupin Kamelot, Pokáč nebo oblíbené zpěvačky Ewy Farne, která se do Litoměřic již velmi těší,“ uvedla ředitelka MKZ Věra Kmoníčková. Příznivci jazzu a swingu si přijdou na své na nádvoří hradu. Podrobnější informace o programu naleznete na webových stránkách MKZ ZDE.

Aktuálně

Co se chystá

Lidé

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací