Středa 15. červenec 2020
Svátek má Jindřich

Roudnice nad Labem - Postupné rozvolňování vládních opatření umožňuje pomalý návrat kulturního a společenského života. Na návštěvníky se po dvouměsíční neplánované odstávce připravuje také Sál Koruny v Roudnici nad Labem. Samozřejmě za snížené kapacity a dodržování nařízených hygienických opatření. Připravují se také venkovní akce.

Provoz v Sále Koruny se obnovuje v neděli 17. května loutkovou pohádkou Sváťova dividla Máša a tři medvědi. O týden později, tedy 24. května, mohou ti nejmenší zhlédnout pohádku Tři malá prasátka.

Na neděli 7. června se mohou těšit především milovníci klasické hudby. V podání harfistky Kataríny Ševčíkové, která svůj koncert doplní i mluveným slovem, zazní ale i jiné žánry. Zpříjemněte si nedělní odpoledne hudebním zážitkem, a to na velmi netradičním místě - nad vinicí roudnického zámku.

Písničky zpod taláru je název hudební talkshow s advokátem Ivo Jahelkou, kterou jsme pro vás v Sále Koruny připravili na sobotu 20. června. Zábavný pořad je sestaven ze starších i novějších veselých příběhů ze života, zpracovaných do písniček, a z „perliček“ ze soudních spisů i policejních protokolů.

Aktivně se pracuje na variantách řešení pořádání velkých akci, jako jsou Roudnický košt (13.6.), Roudnické vinobraní (12.9.) a venkovní kulturní akce v rámci Letní Roudnice (červenec, srpen). V platnosti jsou zatím také termíny přeložených akcí, jako je koncert Lucie Bílé (18.6), zážitková degustace Francie všemi smysly (25.6.), Travesti show Nemocnice na pokraji zkázy (25.6.) a koncert Roudnice Rocknroll Tribute (20.11.).

Pro aktuální informace sledujte web www.kulturaroudnice.cz, na kterém můžete vstupenky na všechny akce zakoupit on-line. K dispozici je vám také Informační a dopravním centrum Podřipska, které je otevřené denně, a jeho informační linky 412 871 501 a 412 871 502.

Aktuálně

Co se chystá

Lidé

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací