Neděle 28. květen 2023
Svátek má Vilém

Litoměřice - Na spoustu krásných miminek se mohou těšit všichni pacienti a návštěvníci litoměřické nemocnice v týdnu od 13. do 19. května. Zdejší porodnice se totiž opět připojila k celosvětové kampani Světový týden respektu k porodu, a to již tradičně formou výstavy fotografií dětí narozených právě v litoměřické porodnici.

„Kromě výstav, které si rok od roku získávají stále více příznivců a jsou pro procházející vítaným zpestřením, opět nabízíme zájemcům během celého týdne možnost prohlédnout si po předchozí telefonické domluvě na čísle 416 723 816 zdarma porodnici,“ uvedla staniční porodní asistentka gynekologicko porodnického oddělení Nemocnice Litoměřice, a.s. Zuzana Procházková.

Porodnice pro nastávající maminky nedávno rovněž zavedla řadu nových služeb, jako je horká linka porodních asistentek, možnost doprovodu až dvou osob rodičky přímo na porodním sále, umožnění programovaných či ambulantních porodů nebo cenové zvýhodnění vybraných služeb.

Výstava fotografií miminek, které pro účely prezentace v rámci Světového týdne respektu k porodu dodali jejich rodiče, je k vidění ve spojovací chodbě ze vstupní haly nemocnice do gynekologického pavilonu, tj. pavilonu E.

Aktuálně

Co se chystá

Lidé

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist