Pátek 29. květen 2020
Svátek má Maxmilián

Litoměřicko - V pondělí 15. července proběhla v litoměřickém okrese krajská dopravně bezpečnostní akce zaměřená na dodržování pravidel silničního provozu. Tentokrát se policisté více zaměřili na řidiče motocyklů a jejich chování v silničním provozu.

Kontroly řidičů odhalily opět několik hříšníků. Z 24 kontrolovaných řidičů se 10 dopustilo nějakého prohřešku. Pět řidičů překročilo nejvyšší povolenou rychlost a dva řidiči usedli za volant vozidla, ačkoliv se nacházela v nevyhovujícím technickém stavu. Jedna osoba nebyla připoutána za jízdy bezpečnostními pásy, bylo zjištěno také nevyužití zádržného sytému během jízdy a jeden z řidičů byl přistižen při telefonování během jízdy.

"Jeden případ závažnějšího charakteru (nevyhovující technický stav) bude ve správním řízení řešit příslušný úřad. Při řízení vozidla byl přistižen také řidič, který usedl za volant vozu přes vyslovený platný zákaz řízení všech motorových vozidel. Nyní je podezřelý z trestného činu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání," uvedla policejní mluvčí Pavla Kofrová.

Aktuálně

Co se chystá

Lidé

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací