Úterý 28. červen 2022
Svátek má Lubomír

Litoěmřice - Opět úspěchem skončil pro litoměřickou nemocnici již 14. ročník celostátní srovnávací ankety neziskové organizace HealthCare Institute (HCI). Ta každoročně v rámci projektu Nemocnice ČR zjišťuje spokojenost zaměstnanců a pacientů v ambulantní i lůžkové sféře. Výstupem tohoto projektu jsou žebříčky nabízející srovnání českých a moravských nemocnic.

Nemocnice Litoměřice, a.s. se letos velmi dobře umístila ve všech zmíněných oblastech. V rámci konkurence všech českých a moravských nemocnic si hlasy svých pacientů a zaměstnanců zajistila 17. místo ve spokojenosti zaměstnanců, 25. příčku v hodnocení ambulantních pacientů a 44. pozici v hodnocení hospitalizovaných osob. „Především v hodnocení ambulantních pacientů jsme si oproti předchozím ročníkům velmi polepšili, o 10 pozic,“ zhodnotil předseda představenstva litoměřické nemocnice Radek Lončák s upřesněním, že hodnocení zaměstnanců a hospitalizovaných je zhruba na úrovni výsledků minulých let.

Jako již tradičně nemocnice dosáhla výborných výsledků i v rámci Ústeckého kraje. V letošním roce dokonce dosáhla hned dvakrát na pomyslnou zlatou příčku, a to u hodnocení zaměstnanců a hospitalizovaných pacientů. Hlasy ambulantních pacientů jí přinesly v rámci kraje krásnou stříbrnou pozici. „Velmi si tohoto hodnocení vážíme, důvěra a spokojenost pacientů a zaměstnanců je pro nás nejvyšší prioritou. Velký dík patří zejména všem zaměstnancům nemocnice, kteří se o tak výborné výsledky svým přístupem k pacientům zasloužili. Poděkování samozřejmě patří i všem, kteří si našli čas na vyplnění dotazníku a též i těm, kteří se podíleli na jejich distribuci a sběru. Jakkoliv můžeme být na letošní výsledky právem hrdí, uvědomujeme si, že prostor pro zlepšování vždycky je,“ zhodnotil ještě Radek Lončák.

Do šetření Nemocnice v ČR se letos zapojilo 447 hospitalizovaných, 305 ambulantních pacientů a 133 zaměstnanců litoměřické nemocnice.

Aktuálně

Co se chystá

Lidé

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist