Úterý 29. září 2020
Svátek má Michal

Litoměřice - Úspěšného mladého plavce Vojtěcha Netrha přijal v pondělí ve své kanceláři starosta Ladislav Chlupáč. Litoměřický sportovec z Plaveckého klubu Litoměřice, který za několik dní oslaví osmnácté narozeniny, si tak vyslechl slova díků a povzbuzení k dalším úspěchům.

Převzal také poháry za úspěch v anketách, které pravidelně vyhlašuje Regionální deník a je součástí projektu krajské organizace České unie sportu v Ústeckém kraji. Zde získal od čtenářů rekordních 4,5 tisíce hlasů a v prosinci se tak stal sportovcem měsíce Ústeckého kraje.

Rok 2019 byl pro Vojtu celkově úspěšný. Z mistrovství ČR v plavání přivezl sedm cenných kovů (3 stříbra a 4 bronzy). Zúčastnil se také mistrovství světa a mistrovství Evropy juniorů, kde na 200metrové trati v plavecké technice prsa skončil na mistrovství Evropy na čtrnáctém a na mistrovství světa na dvacátém místě. „V současné době se připravuji na kvalifikační závody na mistrovství Evropy juniorů pro tento rok, které se uskuteční ve Skotsku,“ prozradil sportovec.

„Výsledky Vojty jsou velmi dobré a vzhledem k jeho věku má toho hodně před sebou,“ předeslal starosta Chlupáč.

Aktuálně

Co se chystá

Lidé

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací