Neděle 9. srpen 2020
Svátek má Roman

Litoměřicko - Dne 26. června a 27. června 2020 proběhla celorepubliková dopravně bezpečnostní akce zaměřená na věnování se řízení. Akce proběhla v rámci mezinárodní organizace TISPOL (European Traffic Police Network).

Do akce se zapojili i policisté Ústeckého kraje, kteří v rámci akce kromě věnování se řízení dohlíželi také na jízdu na červenou, jízdu v jízdních pruzích, telefonování za jízdy, dodržení stanovené rychlosti, technický stav vozidla, používání bezpečnostních pásů a zádržných systémů, požívání alkoholu před jízdou a během ní a dalších předpisů stanovených platnou legislativou.

"Policisté na Litoměřicku během akce zkontrolovali 56 vozidel, kdy 32 řidičů porušilo platné předpisy. V 22 případech řidiči nedodrželi stanovenou rychlost, v 10 případech nepoužili bezpečnostní pásy, v jednom případu řidič usedl za volant pod vlivem alkoholu a jeden řidič pod vlivem drog," uvedla policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

Aktuálně

Co se chystá

Lidé

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací