Úterý 30. listopad 2021
Svátek má Ondřej

Lovosice - Policie žádá občany o pomoc při objasnění okolností dopravní nehody, ke které došlo 14. září 2021 v 14:50 hodin v Lovosicích.

Řidič autobusu Scania, který jel ulicí Osvoboditelů ve směru k ulici Dlouhá, přijížděl k přechodu pro chodce poblíž městské knihovny a informačního centra, kde stála a následně vjela na přechod neznámá dívka na elektrické koloběžce. Řidič autobusu byl nucen prudce zabrzdit, aby odvrátil střet, v důsledku prudkého brzdění upadla na podlahu cestující v autobuse, která se zranila.

Dívka na koloběžce byla ve věku cca 10 - 12 let s krátce střiženými blond vlasy. V době nehody na sobě měla dlouhé, do poloviny stehen sahající tmavě zelené triko, na nohou měla světlé pantofle a na zádech růžový batoh s fialovým logem.

"Policisté žádají svědky, kteří by mohli poskytnout jakékoliv poznatky vedoucí k objasnění příčin a okolností nehody, případně mají k dispozici kamerové záznamy, aby kontaktovali policisty z dopravního inspektorátu Litoměřice na telefonním čísle +420 974 436 251, nebo poznatky sdělili na linku 158," uvedl policejní mluvčí Daniel Vítek.

Aktuálně

Co se chystá

Lidé

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací