Úterý 30. listopad 2021
Svátek má Ondřej

Litoměřicko – Rekordní přírůstek nově prokázaných nákaz virem způsobujícím onemocnění covid-19 zaznamenalo Ministerstvo zdravotnictví v Ústeckém kraji. Za úterý přibylo 1602 případů, nejvíce od začátku epidemie. Na Litoměřicku jde o 342 nových případů.

Jak jsou na tom jednotlivá města a obce v okresu Litoměřice? Přinášíme výběr z některých veřejně dostupných údajů. Začneme velkými městy.

Za úterý přibylo v Litoměřicích 76 nových případů. Z toho 3 nově nakažení jsou v rizikové věkové skupině nad 65 let. Správní obvod Litoměřice má proti covid-19 očkováno alespoň jednou dávkou celkem 62 % obyvatel.  

V Lovosicích za úterý přibylo 19 nových případů, dva z nakažených jsou v rizikové věkové skupině nad 65 let. Správní obvod Lovosice má očkováno alespoň jednou dávkou celkem 62 % obyvatel.

V Roudnici nad Labem za úterý přibylo 26 nových případů, v rizikové kategorii není ani jeden z nich. Štětí hlásí 20 nových případů, z toho jeden z nich spadá do ohrožené skupiny.

A jak je na tom Litoměřicko s aktuálními celkovými počty nemocných?

V Litoměřicích bylo k 22. listopadu celkem 513 osob prodělávajících onemocnění. V Lovosicích 133 a v Roudnici nad Labem 125. Ve Štětí se s nemocí vyrovnává dohromady 72 pacientů.

Aktuálně

Co se chystá

Lidé

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací