Středa 29. červen 2022
Svátek má Petr a Pavel

Litoměřice - Litoměřičtí kriminalisté sdělili obvinění pro trestné činy krádeže a poškození cizí věci devětadvacetiletému muži z Litoměřic. Ten měl na počátku měsíce května vniknout neuzamčenými dveřmi na chodbu bytového domu v centru Litoměřic, kde se měl zmocnit elektrického jízdního kola a akumulátorové pily.

Dále měl po přelezení oplocení vniknout do prostoru tržnice a zde po násilném překonání dveří do vnitřních prostor prodejen. Zde měl odcizit přenosný počítač a blíže nezjištěné množství banánů a zeleniny. V prostorách prodejny měl ještě nalezeným hasicím přístrojem znehodnotit zde uložené zboží. Na základě operativního šetření se podařilo dotyčného v krátké době vypátrat. Škoda je odhadována na několik desítek tisíc korun. Litoměřičan se k činu doznal a v případě soudem uznané viny mu hrozí až dvouleté vězení.

"Z odcizených věcí se podařilo zajistit elektrické jízdní kolo, které měl obviněný ukrýt v přírodním terénu a zamaskovat křovinami. Nalezl ho náhodný kolemjdoucí, jemuž bychom chtěli tímto poděkovat za jeho všímavost a spolupráci," uvedla policejní mluvčí Pavla Kofrová.

Aktuálně

Co se chystá

Lidé

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist