Sobota 23. červen 2018
Svátek má Zdeňka

Most, Lovosice - Ze sjednoceného mistrovství světa bojových umění asociace WTKA, které se uskutečnilo v italském městě Massa Carrara, přivezli mladí kickboxeři zastupující týmy z Ústeckého kraje tucet cenných kovů. Mezi pěti tisíci závodníky uspěli mladí sportovci z mosteckého SK Leon a Schejbal Gymu v Lovosicích.

V soutěžích všech disciplín kickboxu vybojovali svěřenci trenéra Petra Václavíka pět zlatých, dvě stříbrné a pět bronzových medailí. Všichni si pak dali dostaveníčko u hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka, který jim spolu s náměstkem pro školství, mládež a sport Petrem Šmídem pogratuloval.

Kickboxery čekají zanedlouho závody v Chemnitz, v Bratislavě či v Německu. Vrcholem pak bude opět sjednocené mistrovství světa, kde budou chtít talentovaní sportovci obhájit či získat další cenné kovy do sbírky. Za SK Leon Most do Itálie jeli: David Konečný, Tomáš Šebek, Lukáš Svetlák, Zdenek Marel a Michael Hauser. Za lovosický Schejbal Gym pak Mohammad a El Jafarovi.

Aktuálně

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací