Pondělí 25. říjen 2021
Svátek má Beáta

Litoměřicko - Policisté pátrají po Sabině Dubinové z Litoměřicka. Šestnáctiletá dívka z Chotěšova byla naposledy spatřena 2. března. Podle zjištění policistů měla odcestovat do Loun případně do Mostu za svojí kamarádkou.

Do současné doby se však domů nevrátila a nepodala o sobě žádnou zprávu. V době odchodu byla oblečena do zimní černé bundy typu parka zn. Cara, modrých džínových kalhot a na nohou měla šedé zimní boty nad kotníky. Při sobě měla lesklou tašku přes rameno stříbrnošedé barvy.

Pohřešovaná je vysoká 165cm, hubené postavy, zdánlivého stáří 16 let, má dlouhé rovné hnědočerné vlasy s pěšinkou uprostřed a vlasy často nosí stažené do culíku. Má šedozelené oči a měla by nosit dioptrické brýle, které v době odchodu neměla.

Za pravým uchem má jizvu o délce cca 8cm. Jakékoliv informace k výskytu pohřešované sdělte na linku 158, popř. na nebližší policejní služebnu. Za pomoc policisté předem děkují.

Aktuálně

Co se chystá

Lidé

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací