Neděle 14. srpen 2022
Svátek má Alan

Ústecký kraj – Drogy, konkrétně sáček s marihuanou, objevili celníci v zavazadle u cestujícího v linkovém autobusu z Prahy do Teplic. Konopí vyčenichal služební pes.

Hlídka celníků autobus zastavila minulý pátek na dálnici D8 u Lovosic. Při kontrolách zavazadel v hromadných dopravních prostředcích celníci nasazují služební psy, kteří neomylně poznají pach cigaret, střeliva či omamných a psychotropních látek. „Fenka Rita škrábáním označila v zavazadlovém prostoru červenou sportovní tašku. K vlastnictví zavazadla se přihlásil muž z Teplic. Celníci v tašce nalezli plastovou dózu a v ní sáček s látkou rostlinného původu o hmotnosti 22,7 gramů a dvě cigarety s obsahem marihuany. Zkouška orientačním narkotestem už jen přítomnost drogy potvrdila," uvedl k zásahu mluvčí celníků Jiří Nejedlý.

Celníci případ zdokumentovali a dvaačtyřicetiletého muže, podezřelého ze spáchání přečinu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a jedy, předali i s nalezenou marihuanou přivolané hlídce dálniční policie.

0106busdrogy1

Aktuálně

Co se chystá

Lidé

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist