Úterý 1. prosinec 2020
Svátek má Iva

Teplice – V Teplicích je otevřená herna Game Zone s herními konzolemi, kde můžete využít široký výběr her (bojové, sportovní, akční, závodní, dětské), multiplayer až v deseti hráčích najednou, karaoke, kinect (pohybový senzor na taneční a sportovní hry), závodní playseat (sedačka a volant), fotbálek, beerpongový set s ligovým stolem a náš VIP koutek. Herna je vybavena televizory s rozlišením 4K a momentálně nejvýkonnějšími konzolemi na světe xbox one x hry. Rodiče dětí se u tam sami mohou přesvědčit, jaké hry se u dají hrát a v případě, že si potřebují něco vyřídit, své dítě mohou nechat v herně pod dozorem. Rodič sám může zvolit hru, kterou dítě může hrát (vhodnou pro jeho věk nebo schválenou rodičem).

„Často jsem přemýšlel, jakým způsobem skloubit svůj koníček a práci. Jelikož jsem vášnivým hráčem x boxu, tak jsem hledal způsob jak umožnit lidem, aby nemuseli hrát jen doma, ale strávit svůj volný čas s kamarády a stejně naladěnými lidmi a tak jsem pro vás vybudoval místo, které je určeno pro lidi od 7 – 100 let,“ říká majitel herny Jiří Smaluch.

Samozřejmostí je pomoc hráčům. V případě, že si nevědí rady ať už s výběrem hry nebo se samotným hraním. Součástí naší herny je terasa se sezením, stanem a s promítacím plátnem, kde se dá posedět, dát si něco dobrého k pití, sladké na zub a energii. Další možností naší herny jsou originální oslavy narozenin, svátků, firemních večírků a pořádání různých turnajů pro skupiny na klíč. Vše je o domluvě, takže není problém vyjít vstříc i mimo otevírací dobu větším skupinám (večerní hraní). "Naším cílem je umožnit hraní všem, kteří nemají možnost si doma zahrát sami anebo v partě. Stálí hráči se k nám rádi vracejí za novinkami, které často nabízíme (nové hry)."

1807gamezone2

"Lze u nás také zakoupit permanentku na hraní za zvýhodněnou cenu a dárkový poukaz pro své blízké," dodává.

Ceník služeb společně s otevírací dobou je dostupný na stránkách www.gamezoneteplice.cz, dále na facebookovém profilu https://www.facebook.com/gamezoneteplice/ a na instagramu gamezoneteplice, kde informují o novinkách a akcích, které pořádají. Proč tedy zavítat do Gamezone? Protože se jedná o jedinou hernu tohoto typu v Ústeckém kraji s atmosférou, kterou stojí za to si vyzkoušet, protože hraní v partě je mnohem zábavnější než hraní doma díky osobnímu kontaktu.

Kontakt:

  • Majitel - Smaluch Jiří
  • Tel.: 774 409 278
  • E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

1807gamezone3

Aktuálně

Co se chystá

Lidé

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací