Čtvrtek 2. duben 2020
Svátek má Erika

Litoměřice - Na Výstavišti Zahrady Čech v Litoměřicích se uskutečnila pod hlavičkou organizátorů Českého svazu chovatelů a Základní organizace Litoměřice-Žitenice propagačně naučná výstava „Děti a zvířata Litoměřice 2020“. Mezi návštěvníky nechyběl ani hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček.

Na Výstavišti Zahrady Čech v Litoměřicích se uskutečnila pod hlavičkou organizátorů Českého svazu chovatelů a Základní organizace Litoměřice-Žitenice propagačně naučná výstava „Děti a zvířata Litoměřice 2020“. Mezi návštěvníky nechyběl ani hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček.

Smyslem této akce bylo především seznámit děti a mládež s chovanými drobnými a hospodářskými zvířaty, informovat je o jejich chovu či způsobu pečování o ně a tím u nich vyvolat zájem o zvířata, přírodu a chovatelskou činnost.

1002zahradacech2

Zdroj: www.kr-ustecky.cz

V bohatém programu nechyběla výstava morčat s posouzením, expozice králíků, drůbeže a holubů s mezinárodní účastí. Pro ty nejmenší návštěvníky byl připraven doprovodný program, jako například ukázka dravců, práce záchranářských psů, psí agility či dogdancingu.

Další výstavou v areálu bude propagační expozice drobného zvířectva při Tržnici Zahrada Čech v termínu 8. – 12. dubna 2020.

1002zahradacech3

Zdroj: www.kr-ustecky.cz

Aktuálně

Co se chystá

Lidé

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací