Sobota 23. leden 2021
Svátek má Zdeněk

Litoměřice - Hlasování v anketě Srdcař Litoměřic, kterou město Litoměřice vyhlásilo již potřetí, skončilo. Zajímá vás, kdo získal nejvíce hlasů, a stane se tak Srdcařem Litoměřic roku 2020? Pak sledujte 29. listopadu on-line přenos z Tržnice Felixe Holzmanna, který laděn v duchu první adventní neděle začne v 17 hodin.

„Vzhledem k tomu, že adventní doba je spojená s laskavostí, filantropické aktivity se k ní hodí. Bohužel z důvodu mimořádných opatření nemohou být ocenění předána během slavnostního večera v litoměřickém hradu, jak bylo zvykem v minulých letech. Rekonstruovaná tržnice, kde se již uskutečnil 28. října komponovaný pořad u příležitosti oslavy vzniku prvního československého státu, poskytne důstojné zázemí pro toto náhradní řešení,“ uvedla koordinátorka Zdravého města Litoměřice a MA21 Irena Vodičková.

Pozvaní jsou všichni nominovaní. Vítěze letošní ankety, který se zároveň stane patronem příštího ročníku, vyhlásí starosta Ladislav Chlupáč. Živý přenos zhruba hodinu trvajícího adventního programu s vyhlášením ankety můžete sledovat v neděli 29. listopadu od 17 hodin přes facebookové stránky Litoměřice Srdcem a Litoměricko24.

Anketa Srdcař Litoměřic je výrazem poděkování podnikatelům, kteří v daném roce nezištně pracovali ve prospěch města, v němž žijí a pracují. Nominováno letos bylo patnáct osobností.

Patrony loňského ročníku se stali Vratislav a Lucie Baudlerovi z Nadačního fondu BigMat, kteří vystřídali Janu Plíhalovou z Kávy s párou. Ta jej převzala od zakládající patronky Diany Cepníkové, majitelky jazykové školy RESTON.

Aktuálně

Co se chystá

Lidé

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací