Hradiště - Luxusní závodní víkend, nejen co se týká počasí, zažili účastníci dalšího závodu podniku Triola Cup v sobotu a neděli 7. a 8. května v Hradišti na Chomutovsku. Obloha skoro bez mráčku, krásná okolní příroda, hladká trať a kopec kopců nadchl také jednoho z VIP hostů těchto závodů do vrchu, Tomáše Krulicha.
Český kytarista, člen skupiny Kabát, Tomáš Krulich oslavil 19. dubna padesáté narozeniny. Jako dárek dostal od svých přátel jízdu na závodní trati Triola Cup z Hradiště do Rusové u Chomutova a do poslední chvíle o tom nevěděl.
„Tak toto překvapení od mých přátel tedy stálo za to, myslel jsem, že se jedu podívat na zajímavé závody. Jízda v závodním speciálu s Petrem Paškem byla neskutečný zážitek, který doporučuji všem," uvedl nadšeně Tomáš Krulich.
Závody ale také zaujaly i herce Lukáše Langmajera, který se do Hradiště přijel podívat. Mohl vidět i jízdu jezdců značkového poháru Triola Hankook Trophy 2016, jehož vítězem se stal Radek Lenartovič. Nechyběly ani krásné ženy, vytuněná auta, jezdci velké Evropy a nejrychlejší Evropan Oskar Beneš.
Další ze série závodu Triola Cup se pojede 4. a 5. června na 2,5 km dlouhé trati Boleboř – Svahová u Chomutova se 172 m převýšením a 14 zatáčkami.
Výsledky závodu Triola Cup ze dne 7. a 8. května 2016 najdete zde.