Pátek 27. květen 2022
Svátek má Valdemar

Most - Náš on-line server přichystal pro své čtenáře miniseriál představující vodní parky v Ústeckém kraji a v okolí. Postupně navštívíme největší a nejzajímavější areály, kde si můžete i v zimě užít vodních radovánek. Začneme v Mostě, kde jsou pyšní na svůj aquadrom.

Aquadrom Most představuje komplexní možnost relaxace a sportovního vyžití pro širokou veřejnost. V blízkosti najdete bezplatné parkování, do prostor je bezbariérový přístup, uvnitř najdete nerezové bazény, vodní atrakce, příjemné teploty a čistotu. Zejména děti potěší dvojice velkých tobogánů, v jednom z nich je i imitace svítící oblohy. Kromě plavání a vodních radovánek můžete využít i celou řadu wellness služeb. Návštěvu aquadromu můžete spojit i se saunováním. Základní parní sauna pro prohřátí je už součástí vstupného do prostor plavecké haly. V té najdete i mokré občerstvení. 

Od loňského listopadu museli na aquadromu podražit, a to v průměru o 15 procent. Například dvouhodinové vstupné pro dospělého přijde nyní na 160 korun, celodenní na 350. Dítě zaplatí 140, případně 290 korun. Výhodněji vyjde rodinné vstupné. Kompletní ceník naleznete zde.

 

Aktuálně

Co se chystá

Lidé

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist