Pátek 5. červen 2020
Svátek má Dobroslav

Ústecký kraj – K několika vážným dopravním nehodám vyjížděli policisté v noci z pátku na sobotu na silnicích v Ústeckém kraji.

V Kadani byla povolána také rychlá záchranná služba k vážné nehodě, při níž došlo před desátou hodinou večerní ke srážce osobního automobilu s cyklistou.

Zraněním skončila rovněž havárie v Černčicích na Lounsku. V ulici Československých legií se okolo půlnoci převrátil automobil.

O něco dříve došlo k nehodě na silnici číslo 27 spojující Most, Žatec a Plzeň ke karambolu osobního vozidla, které skončilo v příkopu. Nehoda se stala u Žatce a naštěstí se obešla bez zranění.

Ve svodidlech skončil automobil ve Spořicích na Chomutovsku v pátek večer. I jeho posádka měla štěstí a vyvázla bez zranění.

A řidiči se také sráželi se zvěří. U obce Bříza na Litoměřicku se večer auto srazilo se srnou, na trase z Chomutova do Postoloprt naboural osobní vůz hodinu po půlnoci do divokého prasete. Ve večerních hodinách se rovněž se srnou střetl vůz u Horního Jiřetína na Mostecku. Lidé byli nezraněni.

Aktuálně

Co se chystá

Lidé

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací