Středa 28. červenec 2021
Svátek má Viktor

Litoměřicko - Ve dnech 7. a 8. listopadu proběhla v litoměřickém okrese dopravně bezpečnostní akce zaměřená na dodržování pravidel silničního provozu. Tentokrát se policisté více zaměřili na chodce, jejich chování v silničním provozu a především pak na jejich viditelnost.

Během akce bylo zkontrolováno několik desítek chodců, kteří se chovali vzorně, dodržovali pravidla silničního provozu a byli označeni reflexními materiály. Pouze jeden z chodců byl přistižen při nezákonném jednání a řešen jako přestupce.

Dalšími hříšníky byli tři řidiči, kteří překročili nejvyšší povolenou rychlost jízdy, dva přestupci byli nepřipoutáni během jízdy, jeden řidič byl řešen za neuposlechnutí světelného signálu a jedno vozidlo se nacházelo v nevyhovujícím technickém stavu.

"V ostatních případech se jednalo např. o chybějící doklady či jiné porušení zákona. Dva případy závažnějšího charakteru bude ve správním řízení řešit příslušný úřad (jízdu pod vlivem alkoholu a jízdu pod vlivem omamných a psychotropních látek)," uvedla policejní mluvčí Pavla Kofrová.

Aktuálně

Co se chystá

Lidé

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací