Pondělí 25. říjen 2021
Svátek má Beáta

Roudnice nad Labem - Z důvodu vysoké nemocnosti v řadách žáků i pedagogů, ředitel základní školy v Jungmannově ulici a odloučeného pracoviště v ulici Krabčická vyhlásil na pátek 7.2. a pondělí 10. 2. 2020 ředitelské volno. Problematické situace se zajištěním dohledu nad svými dětmi mohou rodiče řešit s vedením školy.

"Podle § 24 odst.2 Školského zákona ředitel ZŠ Roudnice n.L., Jungmannova rozhodl ze závažných důvodů vyhlásit 2 dny ředitelského volna v pátek 7.2. a v pondělí 10.2.2020. Důvodem je vysoká nemocnost mezi žáky i v pedagogickém sboru a z toho vyplývající organizační problémy. Toto rozhodnutí se týká i odloučeného pracoviště v Krabčické ul. V případě, že se vám nepodaří zajistit dohled nad svým dítětem, je možné situaci řešit s vedením školy na tel. 416 837317," informoval na webových stránkách školy její ředitel Mgr. Jaroslav Král. Rodiče žáků informaci obdrželi i prostřednictvím systému elektronické žákovské knížky.

Aktuálně

Co se chystá

Lidé

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací