Úterý 28. červen 2022
Svátek má Lubomír

Litoměřice - Již začátkem ledna zahájilo svou činnost očkovací centrum Nemocnice Litoměřice, a.s. Prvními očkovanými zde byli zdravotníci, zaměstnanci nemocnice z pracovišť určených jako prioritní, nyní je okruh zde očkovaných osob mnohem širší.

„Postupujeme v souladu s kritérii vydanými Ministerstvem zdravotnictví ČR pro prioritizaci jednotlivých skupin osob. Po zdravotnících, pracovnících a klientech sociálních služeb a osob starších 80 let jsme od března začali očkovat i osoby pracující ve školství a občany starší 70 let,“ vysvětlila Lenka Kalábová, koordinátorka vakcinačního centra litoměřické nemocnice a dodala, že k prvnímu únorovému dni zde bylo aplikováno přes dva tisíce očkovacích dávek.

S cílem optimalizovat využití očkovacích látek v očkovacím centru nabízí nemocnice navíc možnost registrovat se do centra na pozice náhradníků, a to prostřednictvím tohoto formuláře dostupného na webu nemocnice: https://vaccination-form.production-e.asrv.cz/. Tento formulář je možné využít i v případě, že se nepodaří uskutečnit rezervaci do tohoto centra přes centrální rezervační systém. „Podmínkou pro registraci do očkovacího centra naší nemocnice je provedení registrace v centrálním rezervačním systému (přidělení PIN 1), bez které očkování nemůže být provedeno,“ upozornila závěrem Lenka Kalábová.

Aktuálně

Co se chystá

Lidé

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist