Sobota 27. únor 2021
Svátek má Alexandr

Úštěcko, Lovosicko - Litoměřickým kriminalistům se podařilo zadržet trojici mužů bezprostředně po vloupání do nákupního střediska na Úštěcku. Do prodejny se muži vloupali počátkem tohoto týdne v nočních hodinách a odcizili finanční hotovost a tabákové výrobky. Škoda byla vyčíslena na více než 100 tisíc korun.

Dalším šetřením vyšlo najevo, že to nebyl jejich jediný prohřešek. V období od září do současnosti mají na svědomí vloupání do dalších nejméně sedmi prodejen a čerpacích stanic na Úštěcku a Lovosicku. Celková škoda je odhadnuta na více než 400 tisíc korun.

"Obvinění pro trestné činy krádeže a poškození cizí věci bylo sděleno 56letému a 52letému muži z Ústecka, kteří se výše uvedeného jednání dopouštěli, přesto že byli v posledních třech letech za obdobnou činnost pravomocně odsouzeni a potrestáni. Pro stejnou trestnou činnost byl obviněn také 41letý muž z Plzeňska. Návrh na vazební stíhání obviněných byl akceptován a v případě soudem uznané viny jim hrozí až pětileté vězení," uvedla policejní mluvčí Pavla Kofrová.

Aktuálně

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací