Středa 22. květen 2019
Svátek má Emil

Ústecký kraj - Zloději vymýšlejí stále nové a nové fígle, jak někoho okrást. V sousedním Mostě dva lapkové (24 a 30 let) přišli na trik, který by zřejmě odhalil napoprvé málokdo. Dejte si pozor, abyste na něco podobného taky náhodou nenaletěli.

Dvojice koncem minulého týdne v Mostě připravila důchodce o věci z domácnosti. Muži měli podle policie ráno v domě opakovaně schválně vyhodit na chodbě jistič bytu poškozeného. Ten pak chodil jistič nahazovat do rozvodné skříně, čehož dvojice využila a seniora okradla. “Jeden z dvojice využil situace, kdy si důchodce nezavřel u bytu dveře. Vstoupil dovnitř a z bytu odcizit televizor, mobilní telefon a peněženku s doklady a finanční hotovostí,” sdělila k případu policejní mluvčí Ludmila Světláková.

Tyto věci pak zloději ukryli v bytě jednoho z nich ve stejném domě, kde ke krádeži došlo. Tady také policisté poté televizor, telefon a doklady našli.

Oba muži nyní čelí obvinění z trestného činu krádeže a porušování domovní svobody ve spolupachatelství.

Aktuálně

Co se chystá

Lidé

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací