Středa 15. červenec 2020
Svátek má Jindřich

Litoměřice - Již dodáno bylo vybavení, které má zlepšit pracovní podmínky a pracovní prostředí personálu litoměřické nemocnice.

Ta za tímto účelem loni v červnu zareagovala svou žádostí na dotační titul vypsaný Krajským úřadem Ústeckého kraje s názvem „Podpora kvality pracovních podmínek a prostředí zdravotnického personálu u poskytovatelů akutní lůžkové péče na území Ústeckého kraje - 2019“, a následně jí byla krajskými zastupiteli na pořízení vybavení pro zaměstnance schválena částka 546.100 korun.

Nemocnice z projektu pořídila především vybavení na sesterny, lékařské pokoje a do denních místností pro zaměstnance. Zakoupeno bylo 60 kancelářských židlí, 40 křesel, 10 lůžek na odpočinek a 10 myček nádobí. Vybavení směřovalo jak na lůžková oddělení, tak i na radiologické pracoviště či do zázemí pro centrální operační sály.

Aktuálně

Co se chystá

Lidé

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací