Úterý 23. červenec 2019
Svátek má Libor

Litoměřice - Dobrá nálada, jazzová hudba a zástupy gratulantů. Tak vypadala úterní oslava v Domově pro seniory na Dómském pahorky v Litoměřicích. Paní Vlasta Šumová, nejstarší obyvatelka Litoměřic, zde s neuvěřitelnou fyzickou i duševní svěžestí oslavila své 102. narozeniny.

Oslavenkyně přání nejen přijímala, ale i rozdávala ostatním. „Přeji všem přítomným hodně zdraví a ještě delší dlouhověkost,“ děkovala s úsměvem vitální seniorka. Mezi gratulanty nechyběli ani vedoucí odboru sociálních věcí a zdravotnictví městského úřadu Renáta Jurková, ředitelka základní umělecké školy Dominika Valešková a starosta Ladislav Chlupáč. „Bohatství lidí spočívá v tom, co umí, a paní Šumová je velice talentovaná a dodnes se může chlubit bravurní hrou na piano,“ ocenil elán oslavenkyně Ladislav Chlupáč a popřál všem, aby se dožili v co nejlepším zdraví tak vysokého věku.

1409oslava2

Zdroj: www.litomerice.cz

A nezůstalo pouze u slov. Paní Šumové zahrál na kytaru nejen starosta s hudebníkem Ádou Škardou, ale i pedagogové Hana Přeučilová, Ivana Krmíčková, Hana Jandlová z „lidušky“, kde paní Šumová vyučovala hru na klavír.

Aktuálně

Co se chystá

Lidé

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací